אפרת שמואלי היא אם מאושרת וגאה לשלושה ילדים. היא חובבת בישול, פטיסרי וקונדיטוריה. אפרת מרבה לקרוא ולעסוק בספורט.

אפרת הינה שיננית וותיקה והתמחותה בתחום מחלות החניכיים, בלע"ז פריודונטיה. עם השנים במרפאת דינבר & דינבר רכשה ניסיון רב בתחום השיננות לטיפולי יישור שיניים, אורתודונטיה. מזה שנים שאפרת סייעה בניהול ותפעול תחום האורתודונטיה של ד"ר אריאל דינבר. יחד עם צמיחת המרפאה ופתיחת שלוחה של המרפאה בעפולה, נולד צורך באדם שינהל את תחום האורתודונטיה.

אפרת שמואלי הינה מנהלת תחום האורתודונטיה במרפאת דינבר & דינבר בתל אביב וממנה גם את השלוחה הנוספת בעפולה של המומחה ליישור שיניים ד"ר אריאל דינבר. לאפרת שמואלי מאוד חשובים תחושתו של המתרפא והיא עירנית לצרכיו ובקשותיו. אפרת מאוד אוהבת את עבודתה ומסורה לציבור המתרפאים ורואה בטיפול בהם שליחות.

כשיננית וותיקה אפרת שמואלי מבצעת מגוון רחב של טיפולים החל מהסרות אבנית ייעודיות לטיפולי יישור שיניים, דרך טיפולים מיוחדים למתרפאים הסובלים ממחלות חניכיים או מושתלים, הקצעת שורשים המשלבים בתוכם החדרת חומרים אנטיספטים לעצירתן של מחלות חניכיים ודלקות ועד כמובן להדרכות היגיינה ושמירה על בריאות הפה והשיניים. מרכיב נוסף בטיפוליה הוא בקרת מצב הבריאות של הפה והשיניים של ציבור מתרפאי מרפאת דינבר אחת לתקופה. חלק גדול מהמתרפאים ליישור שיניים הם ילדים ובני נוער ולאלה מותאם טיפול שנודע בשמו העממי "גז צחוק", כשמדובר בנייטרוס שהוא מסייע להנעים את זמן הטיפול למי שחושש קצת.

אפרת שמואלי מאמינה בשיתוף פעולה מלא עם המתרפא ולכן הטיפולים אצלה מלווים בהסברים והצגה (באמצעות מראה) של הנעשה וכך באמצעות השיתוף והקניית הידע המתרפא יכול לא רק לשמור ולשמר את תוצאות הטיפול אלא להיות שותף מלא ואחראי לבריאות הפה והשיניים.

במרפאת דינבר מכון צילום ובמסגרת תפקידיה כשיננית וכאחראית תחום האורתודונטיה פועלת אפרת לביצוע כלל הצילומים הדרושים לכל טיפול. חשוב לציין שכל הצילומים הינם דיגיטלים דבר שגם מפחית את הקרינה וכמובן שמאפשר קבלת החומר בדוא"ל. כל צילום נשלח לרופא המטפל כך שרמת העדכון היא מיטבית. אפרת הוכשרה לביצוע מגוון צילומים כמו: פנורמי, צפלומטרי, מכשיר לסריקת השיניים הייחודי I-Tero ועוד.

במסגרת המעטפת הטיפולית מבוצעות בדיקות שנתיות וחצי שנתיות, לעיתים בסיום טיפול הסרת אבנית ובכך נשמר רצף בקרה שמסייע במניעת דלקות ומחלות חניכיים. הקשר בין אפרת שמואלי לבין רופא השיניים הכללי ולבין הרופאים המומחים הוא שיטתי ורציף כך שכולם מעודכנים מכולם. מדובר ביתרון שיכול להתקיים רק במרפאה שבה הכל תחת אותה קורת גג.

במסגרת תפקידה כאחראית תחום האורתודונטיה עוסקת אפרת שמואלי בכל הצד התפעולי של הסייעות בתחום, לצד עבודה מול המעבדות והספקים השונים של המכשירים והחומרים הדרושים לטיפול. כמובן שגם בחדר הטיפולים היא פועלת כסייעת לרופא המומחה. אפרת אחראית על קשרי לקוחות בתחום האורתודונטיה, ונמצאת בקשר הדוק עם קהל המטופלים והוריהם כאשר מדובר במטופלים צעירים. חלק גדול מאוד מציבור המתרפאים יכיר את אפרת שמואלי כבר בביקור הייעוץ והאבחון הראשון והיא תהייה זאת שתעמוד איתם בקשר עד לסיום תהליך יישור השיניים וחיוך צחור ויפה. בחלק זה אפרת רואה בחוויית הטיפול החיובית נושא לא פחות חשוב מעובדת הטיפול המקצועי ביותר.

אפרת שמואלי לא תתפשר בכל הקשור להגינות ויושרה, היא רואה במרפאה ובציבור מתרפאיה בית חם ואווירה משפחתית המעניקה טיפול אמיתי ומסור.

לתיאום תור לשיננית לחץ כאן.