ד"ר רונית מאור מומחית בטיפולי שורש (אנדודונטיה) DMD, הינה רופאה וותיקה במרפאת Dinbar & Dinbar. ד"ר מאור פעלה כאנדודונטית עוד במרפאתו הוותיקה של ד"ר מיכאל דינבר ברחוב עמק איילון שבתל אביב.

ד"ר רונית מאור מאמינה שאווירה נינוחה היא חלק מתהליך הריפוי ולכן היא מקפידה לפני, תוך כדי ובסיום הטיפול להסביר ולבאר. ההסברים תוך כדי הטיפול מסירים את החשש ואי הוודאות ובכך מסייעים בהורדת החרדה והחשש, פעולות שמסייעות הן למטופל והן למטפל. הטיפול אצל ד"ר רונית מאור הינו בעל סטנדרט גבוה החל משימוש בצילומי רנטגן דיגיטלים המצמצמים את החשיפה לקרינה, דרך עבודה באמצעות מיקרוסקופ טיפולי ייעודי המשפר באופן מהותי את יכולת האבחון והטיפול ועד להמשך ההתעדכנות באמצעות השתלמויות בארץ ובחו"ל ובעדכון הידע והציוד לעדכניים ביותר הקיימים. חשוב לציין שהטיפול בילדים או במבוגרים חרדים מתבצע לא פעם עם סדציה המסייעת ומרגיעה, דבר שמאפשר את חווית הטיפול החיובית אצל המתרפא.

ד"ר רונית מאור אנדודונטית משנת 2005, את ההתמחות בטיפולי שורש (אנדודונטיה) עשתה וסיימה בפקולטה לרפואת שיניים הדסה עין כרם האוניברסיטה העברית ירושלים . ד"ר מאור רופאת שיניים משנת 1991, את לימודי רפואת השיניים ביצעה בפקולטה לרפואת שיניים "יאסי" שברומניה. ד"ר מאור נולדה בשנת 1966.

ד"ר רונית מאור בעלת וותק של שניים וחצי עשורים בטיפול במבוגרים וילדים הזקוקים לטיפולי שורש, טיפולי שורש חוזרים, טיפולי שורש כירורגים (אפיסקטומי), טיפול בחבלות דנטליות, הלבנות שיניים ועוד פרוצדורות מיוחדות נוספות.

ניסיון מקצועי

  • רופאת שיניים מומחית בטיפולי שורש (אנדודונטיה) במרפאת Dinbar&Dinbar בת"א משנת 2007.
  • רופאת שיניים מומחית בטיפולי שורש (אנודודונטיה) משנת 2005.
  • רופאת שיניים משנת 1991.

לתיאום ביקור ראשון או חוות דעת שניה וייעוץ אצל ד"ר רונית מאור, לחץ כאן.