ד"ר דינבר אריאל מאמין ביצירת קשר אישי עם המטופל, יצירת אוירה רגועה ולא מלחיצה במהלך הטיפול תוך בנית אמון מצד המטופל הילד או המבוגר כך שההגעה לטיפולים תהיה ללא מתחים מיותרים. הטיפולים מבוצעים בצורה עדינה עד כמה שניתן. הכוחות המופעלים על השיניים בגישות המתקדמות היום הן מופחתות כך שנעשה מאמץ להקטין את אי הנוחות הנגרמת מהפעלת הכוחות על השיניים. בד"כ, הרגשת אי הנוחות, אם היא קיימת, מתרחשת בעיקר לאחר הטיפול ולא במהלכה.

נעשה מאמץ עם כל המטופלים ובעיקר עם אוכלוסיית הנוער, לדבר בגובה העיניים ובהתאם לאישיות המטופל לנסות ליצור מחויבות של המטופל לטיפול עצמו ולבריאות הפה. קיימת משמעות מאד גדולה לשיתוף הפעולה מצד המטופל במהלך הטיפול. 50% מההצלחה בטיפול תלויה בשיתוף הפעולה. חוסר שיתוף פעולה יכול לגרום להארכת משך הטיפול באופן משמעותי ואף עלול לפגוע בתוצאות הטיפול בכלל ובבריאות השיניים בפרט. לכן החשיבות הגדולה במאמץ זה ליצור הבנה מצד המטופל שהוא אינו מלווה את הטיפול אלא חלק בלתי נפרד מהמאמץ הטיפולי להגעה לתוצאות מיטביות ומקסימליות ללא נזק בריאותי.

לד"ר דינבר אריאל ניסיון של מעל 27 שנים בתחום האורתודונטיה וקהל של למעלה מ 16000 מטופלים שסיימו טיפול על ידו.

השאיפה בטיפול האורתודונטי במרפאתנו הוא להגיע לתוצאות מקסימליות שניתן להגיע בהתאם לבעיה המקורית ובהתאם לתנאים המוכתבים על ידי המבנה של הלסתות. הגישה היא לקחת את מה שיש ולסדר טוב יותר ויפה יותר. לכל אדם יש פוטנציאל להגיע לתוצאה שהיא טובה יותר אך הפוטנציאל משתנה מאדם לאדם. אנחנו, עושים את המקסימום בצורה קפדנית בהתאם לניסיון והידע שנצבר במשך השנים הרבות. ברפואה לא ניתן להבטיח 100% הצלחה אך אנחנו מבטיחים 100% מאמץ להגיע לתוצאה הטובה ביותר.

במרפאתנו עושים את המירב כדי להגיע לתוצאות מקסימליות בזמן הקצר ביותר שניתן להגיע מבלי לפגוע בתוצאה. לשם כך, במידת האפשר, נעזרים בטכנולוגיות מתקדמות, על ידי מכשור אורתודונטי מתקדם שנעשה ומיוצר באופן אישי למטופל בהתאם לסריקה דיגיטלית, על פי תוכנית ממוחשבת בתכנונו של ד"ר דינבר אריאל.

לקביעת תור להתייעצות ראשונית לחץ כאן