חזון מרפאת דינבר

הכל התחיל בשנת 1955, זה לא יכול היה לקרות בלי ההמשך שהתרחש ב-1962. אלה הם השנים בהם נולדו מיכאל ואריאל דינבר, לזוג רופאים ארץ ישראלים.

אימם ד"ר אינגה דינבר, רופאה מומחית להרדמה, ואביהם פרופ' אלכסנדר דינבר רופא מומחה לכירורגיה. שני האחים גדלו בבית שבו העיסוק ברפואה נמצא בכל. מינקותם שאבו את הרגישות והאמפתיה הדרושות לטיפול בבני אדם.

חלק גדול מילדותם הם פשוט גרו בביה"ח, בשיכון הרופאים בתל השומר. באי ביתם היו רופאים אחרים וביניהם כמובן ד"ר חיים שיבא ז"ל. את הביטוי לחינוך וליחס שקיבלו וראו בבית לציבור המתרפאים ניתן לראות בהתייחסות המיוחדת למתרפאי מרפאת דינבר.

שניהם פנו ללימודי הרפואה ובחרו ברפואת השיניים. מיכאל הבכור החל בעיסוקו כרופא שיניים בשנות ה-80 המוקדמות. כעבור כמה שנים בתחילת שנות ה-90 החל אריאל ביישור שיניים. כל אחד במסלולו הוא. בשנים האחרונות החלו לעבוד יחד ומשגילו את ההנאה הצרופה של ה"ביחד" החליטו שנכון להם לפתוח מרפאה משותפת, מרפאה משפחתית שתעניק את כל סל השירותים הרפואת השיניים. מלאכת התכנון ארכה זמן רב וזאת בשל אופיים הבלתי מתפשר וההקפדה גם בדברים הקטנים, המרפאה תוכננה כדי שתוכל להעניק חוויה נעימה, מזמינה ומשפחתית.

בשנת 2015, נפתחה מרפאת Dinbar & Dinbar בת"א. על דגלה חרטה המרפאה את הערכים הבאים:

מקצועיות ושיתוף

צוות המרפאה יקפיד מעבר לביצוע המיטבי לשתף את המתרפא עצמו בנעשה, החל משלב האבחון, דרך התכנון ועד להשגת התוצאות.

ידע וטכנולוגיה

הידע והניסיון של צוות המרפאה משתלב בחזית הטכנולוגיה בתחומי המומחיות השונות הקיימות במרפאה. העדכון המתמיד ושיפור הטיפול הינם הכרח להצלחת הטיפול.

משפחתיות ואמפתיה

צוות המרפאה יקפיד על היכרות אמיתית עם כל מתרפא ומתרפא ויפעל לחווית טיפול מרגיעה, מזמינה, נעימה ואישית.

קטנים כגדולים וגדולים כקטנים

צוות המרפאה יפעל להתאמת הטיפול למאפייניו האישיים, צרכיו ובקשותיו של כל מתרפא ומתרפא מגיל צעיר ועד בכלל.

הגינות ויושרה

צוות המרפאה מתחייב לנהוג ביושרה ובהגינות כלפי כל מתרפא ומתרפא.

"נפעל להובלת תחום הטיפולים והדיסציפלינאריים תחת קורת גג אחת, מהענקת מעטפת שירות חיובית ומחייבת ועד לטיפול הרפואי המתקד ביותר שמטרתנו חווית טיפול מתקנת והמשך המחויבות של המתרפא לשמור על התוצאה המיטבית" – ד"ר מיכאל דינבר וד"ר אריאל דינבר.

מלא/י פרטייך ונחזור אליך בהקדם

דילוג לתוכן