שיטות הטיפול הקיימות במרפאתו של ד"ר דינבר אריאל הן בין המתקדמות בעולם. המכשור וטכניקות הטיפול ברובן הן דיגיטליות, אינדיבידואליות, כלומר המכשור שבעזרתו מיישרים את השיניים מיוצר על פי סריקה דיגיטלית של השיניים (סורק I-Tero) , על פי מבנה השיניים, על פי הבעיה הספציפית של המטופל, ועל פי תוכנית הטיפול המדויקת והמקצועית של ד"ר דינבר אריאל.

העדיפות של ד"ר דינבר אריאל היא לבצע את הטיפול במכשור מוכוון מטרה שאיננו "מוצר מדף". מכשור המיוצר במיוחד עבור המטופל כחייט התופר חליפה מייעל את הטיפול, מקצר את הטיפול ומביא לתוצאות טובות יותר. זוהי מטרתו כאורתודנט מומחה וזו שאיפתם של רוב המטופלים המגיעים לד"ר דינבר אריאל: להשתמש במכשור מותאם וייחודי ולא במכשור המיוצר לכלל האוכלוסייה.

ד"ר דינבר אריאל הוא בין הראשונים בתחום האורתודונטיה שרכש עבור מטופליו סורק שיניים  דיגיטלי המאפשר סריקה של השיניים ללא לקיחת מטבעים עם חומרים הגורמים הרגשת מחנק וצורך להקיא (שיטות הטיפול המתקדמות והדיגיטליות הינם שיא הטכנולוגיה בתחום יישור השיניים).

טכניקות דיגיטליות אלה אינן דומות לשיטות ולמכשור שנהגו להשתמש בעבר בעיקר כי הן רואות את המטופל ואת בעייתו הייחודית ולא את המטופל כדומה לאוכלוסייה זו או אחרת המקבל מכשור מוצר מדף המיוצר על פי ממוצעים ושאין בו דבר המייחד את המטופל ובעייתו הוא.

יישור שיניים דיגיטלי, יישור שיניים אינדיבידואלי מבוצע בעזרת השיטות הבאות:

–          אינסיגניה

–          יישור שיניים בלתי נראה – אורתודונטיה לינגואלית – אינקוגניטו

–          אינויזליין

כמו כן ד"ר דינבר אריאל נחשב כאחד המשתמשים הראשונים בישראל בשיטת דיימון (Damon). ד"ר דינבר היה בין הראשונים בישראל  שעבר קורס עם ד"ר דיימון בשנת 2001.

חשוב להבין שתהליך יישור שיניים באמצעות אורתודונטיה אינדיבידואלית דיגיטלית הינו תהליך איכותי יותר. מדובר ביכולת טכנולוגית ומקצועית שלא הייתה כדוגמתה בעבר, המהווה קפיצת מדרגה משמעותית ביחס למכשור הרגיל או המסורתי.

טרם ייצור המכשור האינדיבידואלי ד"ר דינבר אריאל מתכנן באמצעות תוכנה מיוחדת את התנועות הרצויות והצפויות של כל השיניים המשתתפות בתהליך היישור. התכנון הדיגיטלי המקצועי הוא הבסיס הראשוני להצלחת הטיפול ולהגעה לתוצאה מקסימלית.

השילוב של טכנולוגיה מתקדמת עם ניסיון של 26 שנה בתחום האורתודונטיה, 18 שנה באקדמיה והוראה, 12 שנה של ניהול מחלקה, 16,000 מטופלים שסיימו טיפול אורתודנטי, זהו השילוב המנצח עבורך כדי להגיע לתוצאה מקסימלית.

לקביעת תור אצל …

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *